Angielski Dla Dorosłych

Home Classes Angielski Dla Dorosłych

Polska Szkoła szuka nauczyciela języka Angielskiego do prowadzenia zajęć dla dorosłych, zajęcia prowadzone na swoich zasadach nauczania oraz niezależnie finansowo.

Po więcej informacji prosimy skontaktować się z dyrekcją lub administracją szkoły.

Celem kursów dla dorosłych jest kształcenie znajomości języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania(także od podstaw) oraz przygotowanie do egzaminów.

Z myślą o osobach dojrzałych przygotowaliśmy specjalny program kursów językowych, których głównym celem jest kształcenie znajomości języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania (także od podstaw) oraz opanowanie umiejętności rozumienia i aktywnego używania języka angielskiego w sytuacjach życiowych i zawodowych.

• Start Date 24th September 2016
  • Years Old 15 -100 lat