Dance Fitness

Home Classes Dance Fitness

Dance Fitness to godzinne zajęcia aerobiku połączonego z wieloma formami tańca takimi jak salsa, hip-hop, jazz, flamenco,merenge, cumbia, samba, taniec brzucha. Jest świetnym rozwiązaniem dla osób które uwielbiają tańczyc a nie znoszą żmudnych ćwiczeń w siłowni. Klasa jest skomponowana tak aby każdy bez względu na wiek,sylwetkę czy kondycję fizyczną mógł się w niej odnaleźć i uwolnić pokłady pozytywnej energii. Oprócz poprawy sylwetki, kondycji i utraty wagi świetna zabawa jest gwarantowana! Zapraszam serdecznie w każdą sobotę 9.15-10.15 w sali sportowej szkoły. Zainteresowane panie proszę o kontakt telefoniczny 07931551560.

Agnieszka Bogucka- absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie oraz Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina na wydziale Pedagogiki Baletu. Pedagog baletu, tańca ludowego, współczesnego,historycznego oraz fitnessu dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

• Start Date 24th September 2016
  • Years Old 15-55 lat