Lekcje gry na gitarze

Home Classes Lekcje gry na gitarze

Lekcje gry na gitarze

Lekcje gry na gitarze/zajęcia wokalne, prowadzone przez Piotra Misztala, doświadczonego muzyka oraz nauczyciela gitary.

Piotr Misztal to doświadczony muzyk oraz nauczyciel. Jest wokalistą oraz gitarzystą w polsko – brytyjskim zespole rockowym PM PROJECT (www.pmproject.co.uk).

W Polsce przez 5 lat, był wokalistą rockowej grupy FRAGNATIC, która koncertowała po całym kraju, u boku takich artystów jak T.LOVE, Brathanki, Golden Life, AKURAT czy TABU. Piotr był również założycielem zespołu.

W Polsce pracował również w Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie prowadził zajęcia wokalne.

Piotr Misztal ma swoją Prywatną Szkołę Muzyczną w Londynie, gdzie oprócz lekcji gry na gitarze, udziela on również lekcji z gry na keyboardzie / pianinie. Od ponad dwóch lat prowadzi on również Schole dziecięcą przy polskiej parafii na Balham.

Zajęcia będą odbywały się 1 x w tygodniu ( w soboty po 60 minut, po lekcjach) przez cały rok szkolny 2016/2017.
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2016 – zgodnie z harmonogramem pracy szkoły.
Ilość miejsc w grupie 7-8 osób.

Koszt: £10 za zajęcia, płatne z góry za semestr.

• Start Date 8th October 2016
  • Years Old 6-14 Lat