Joga

Dlaczego joga?
Charakterystyczne dla jogi połączenie ruchu z oddechem normalizuje pracę układu wegetatywnego, uspokaja system nerwowy, dotlenia organizm, poprawia elastyczność mięśni i stawów. Ważnym aspektem praktyki jogi jest praca z kręgosłupem i poprawne ustawienie ciała, które budują właściwą jego postawę.
Poprzez połączenie asan w określone sekwencje normalizowana jest praca układu krążenia, układu hormonalnego i trawiennego.

Dla kogo joga?
Dla tych co, szukają sposobu na ruch, który uwalnia od stresu i pomaga lepiej funkcjonować naszemu organizmowi.
Każde zajęcia są zamkniętą całością sekwencji ułożonych tak, by praca z ciałem była kompleksowa i przyjemna.

Zajęcia będą odbywały się 1 x w tygodniu ( w soboty po 45 minut, po lekcjach) przez cały rok szkolny 2016/2017.
Termin rozpoczęcia: wrzesień 2016- zgodnie z harmonogramem pracy szkoły.
Ilość miejsc w grupie jest ograniczona. Zapisy do końca sierpnia.
Koszt: £5/trening, płatne z góry za semestr.

Zapisy i informacje: email: zukowskaa@wp.pl lub w szkole w czasie przerw.
Instruktor prowadzący: Anna Zukowska – wykwalifikowany instruktor jogi.

• Start Date 1st October 2016
  • Years Old 16+ Lat